Портал підтримки

语言

Українська

  • English

  • Українська

  • English

  • Українська


Портал підтримки

语言

Українська

  • English

  • Українська

  • English

  • Українська

Priocom займається розробкою та впровадженням складних комплексних інформаційних систем понад 20 років. Кожне впроваджене нами рішення – індивідуальне та створено на основі потреб та специфіки кожної окремої компанії. Запорука якості нашої роботи - глибокий бізнес-аналіз, використання оптимальних рішень та технологій, ефективні методології управління проектами та професіоналізм наших фахівців.
Сьогодні Priocom це:● комплексний портфель рішень: прикладні інформаційні системи, мережі, ІТ-інфраструктура, підтримка● 23 роки досвіду проектів національного масштабу● клієнти серед національних операторів зв'язку, банків, великих підприємств● співробітництво з провідними світовими виробниками програмного забезпечення та обладнання● система менеджменту сертифікована ISO 9001:2015● власна лабораторія для моделювання та тестування рішень● кваліфіковані інженери та розробники програмного забезпечення
Якість наших послуг базується на:● професіоналізмі команди● широкому спектрі технологій розробки● системі менеджменту якості● сучасних підходах до архітектури (SOA, EAI, MDM)● ефективної методології управління проектами

Priocom пропонує рішення для всіх напрямків діяльності: від інфраструктури до бізнес-застосунків.

2020 рікКомпанія Priocom, оновила лінійку своїх продуктів, наголосивши на випуск принципово нової версії системи управління бізнес-процесами – Priocom BPM версії 2. Система отримала кардинально новий Web-інтерфейс, що максимально враховує побажання користувачів, а також стала повністю відкритою для інтеграції зі сторонні продукти через простий у використанні REST інтерфейс.
2019 рікНа семінарі "Cisco Business Day by ERC" компанія Priocom отримала нагороду "Партнер року ERC з напрямку Cisco".
Компанія Priocom отримала статус "Срібного" партнера компанії SNOM Technology - одного із провідних світових лідерів - виробників кінцевого абонентського обладнання для ІР - телефонії.
2018 рікВосени Priocom успішно проходить ресертифікацію системи менеджменту якості на відповідність міжнародному стандарту ISO 9001:2018 в області розробки та впровадження програмного забезпечення, системної інтеграції та технічної підтримки.
Компанія випускає на ринок промислову комерційну версію своєї нової модульної системи SDS, модулі якої CRM, BPM та Field Force Management (FFM).
Цього року Priocom на базі своєї сервісної CRM-системи, реалізує проект з розробки та організації лінії підтримки споживачів «Урядовий контакт-центр». 
2017 рікPriocom продовжує розширювати нові горизонти: компанія виходить на В2В ринок ІТ- компаній (будь-якого рівня), з пакетом програмних продуктів високої якості, що до цього часу були доступні тільки великим телеком-операторам та міжнародним корпораціям. Наразі, на ринок виведено перший пілот модульної платформи SDS (Service Delivery System), який на початковому етапі включає в себе модулі CRM, BPM та Field force management.
Протягом року було розпочато і реалізовано ряд проектів із запуску системи як у державних органах, так і у комерційному секторі. 
Компанія вкотре підтверджує свій статус партнера зі світовими лідерами ринку технологічного обладнання та систем.
2016 рікБюро міжнародної сертифікації провело аудит підтвердило високий рівень Priocom, як системного інтегратора і розробника програмного забезпечення і отримав сертифікат якості ISO 9001:2008
Підтвердив необхідні кваліфікаційні вимоги партнерської програми Hewlett-Packard Enterprise, і отримав статус Enterprise Group Business Partner. 
Priocom продовжує розширювати лінійку нових рішень у сфері захисту ІТ-інфраструктури, на базі кластерних рішень для крупних замовників, в тому числі і розгалужених. Так, на базі обладнання Cisco Firepower Next-Generation Firewall (NGFW), Priocom реалізує пілотний проект з впровадження Cisco FirePower Treat Defense для одного з найбільших телеком операторів України.  
Priocom розширює портфель рішень та виходить на ринок з новими програмними продуктами для масового сегменту B2B: ведеться розробка цілої лінійки програмних модулів в рамках системи типу OSS/ BSS – Service Delivery System (SDS) від Priocom.
Розробка проекту та впровадження власного єдиного контактного центру для замовника – Укрпошта. В рамках проекту було впроваджено систему обробки звернень споживачів «повного циклу».
Впроваджено 3 частину рішення зі створення транспортної мережі зв’язку (ІРВН) для впровадження мобільного зв’язку в метрополітені м. Києва.
Розпочинається масштабний проект з компанією Азимут для одного з оператора мобільного зв’язку в Україні. В рамках проекту впроваджено модуль інтеграції систем радіопланування: DB Атолл, DB OSS та DB MAXIMO.
2015 рікPriocom продовжує договірні відносини з найбільшими операторами телекомунікаційних послуг України за рахунок збільшення пакету послуг та розширеної технічної підтримки: Укртелеком, Київстар.
В партнерстві з компанією ЄСУ Реалізує 2 етап впровадження проекту «мобільний зв’язок у метрополітені» - впровадження 2-ї частини рішення з побудови транспортної мережі зв’язку (ІРВН) у метрополітені м. Києва на базі обладнання Huawei ATN910. 
В рамках проекту з 2Day Telecom впроваджені наступні модулі та системи: Resource Inventory, Discovering, Service Activation, що значно розширило потенціал та ефективність роботи компанії.
Компанія Priocom проводить аудит ІТ-інфраструктури для телекомоператорів України, в тому числі для МТС Україна, а також для ряду провідних українських компаній, таких як Укргазбанк, Укрпошта, тощо. Результатом цієї активності в подальшому стали спільні проекти, що надали компаніям новий виток розвитку.   
2014 рікКомпанія продовжує плідну співпрацю з найбільшими телеком операторами України і реалізує проекти: для МТС Україна - побудова об’ємного міського DWDM-кільця в місті Києві; для Укртелеком - Розширення функціоналу АРМ КЦ та Системи управління проблемними листами (АСУИП) на базі BMC Remedy. Розширено співробітництво з 2Day Telecom з розширення та підтримки OSS.
Разом з компанією ЄСУ розпочато розробку проектної документації та стартовано перший етап глобального проекту з впровадження мобільного зв’язку в Метрополітені: пусконаладка, інтеграція і запуск обладнання. Рішення побудовано на базі платформ СХ600, ATN910, Eudemon, U2000, M2000”. 
Priocom вкотре підтверджує постійний партнерський статус світових технологічних лідерів, серед яких - Cisco, Oracle, Juniper, Microsoft та багато інших.
2013 рікУ 2013 році Priocom входить до трійки лідерів системної інтеграції України за результатами галузевого рейтингу, проведеного українським видавництвом PCWeek/UE.В поточному році Priocom будує мережі загальною протяжністю 20 000 км, вперше в Україні впроваджує мережеві канали пропускною спроможністю 100 Гб/с на обладнанні Cisco та приймає участь у проекті державного рівня з «Українськими спеціальними системами».
Протягом року компанія виконує більше десятка великомасштабних проектів для вітчизняних та закордонних компаній, включаючи впровадження рішення Fixed Mobile Convergence для об’єднання фіксованого та мобільного зв’язку українського оператору «Київстар», реалізацію OSS системи для автоматизації послуг широкосмугового доступу казахського оператору 2Day Telecom.
Priocom розширює портфель рішень та галузеву експертизу. Зокрема, компанія виходить на ринок з новими галузевими пропозиціями – віртуалізація серверів и систем зберігання даних, «розумна» ІТ інфраструктура будівель, хмарні ІТ сервіси.
Компанія успішно проходить сертифікаційний аудит на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008 в області розробки та впровадження програмного забезпечення. Priocom вкотре підтверджує постійний партнерський статус світових технологічних лідерів - Cisco, Juniper та Oracle, а також стає партнером міжнародних постачальників ІТ продуктів NetApp, EMC, VMware та Citrix.
2012 рікЗа результатами дослідження Всеукраїнського рейтингового журналу «ГVардія» у 2012 році Priocom займає друге місце в рейтингу ефективних компаній України у сфері ІТ.Priocom продовжує активно співпрацювати з найбільшими телекомунікаційними операторами країни.
Для національного оператора України - компанії "Укртелеком" виконуються такі проекти:● проекти з побудови зонових DWDM-мереж і з розширення мережі широкосмугового доступу за технологією ADSL2. ● завершується проект з впровадження комплексного багаторівневого захисту корпоративної мережної інфраструктури національного оператора.● Крім того, спеціалістами Priocom надається повна сервісна підтримка телекомунікаційного обладнання "Укртелеком".
Протягом року Priocom виконує проект створення регіональних і міських DWDM-мереж для компанії «Київстар». А в першому півріччі, компанія виграє в тендері на виконання робіт і надання послуг з модернізації та реконструкції DWDM-мережі оператора мобільного зв'язку - компанії «МТС Україна».
Priocom успішно проходить ресертифікацію, підтверджуючи статус срібного партнера компанії Cisco Systems у восьмий раз. У жовтні компанія виступає срібним спонсором десятої конференції Cisco Expo в Києві – однієї з найбільш знакової подій в ІТ індустрії.
2011 рікОдин з найуспішніших за всю попередню історію роботи компанії Priocom. Компанія реалізує та розпочинає роботу по рекордній кількості масштабних проектів, чим істотно впливає також і на діяльність всіх великих телеком операторів України.
Для національного оператора України - Укртелекому реалізовано 3 проекти:● з розширення та модернізації оптичної мережі, як результат - здійснено модернізацію існуючої оптичної інфраструктури магістральної DWDM-мережі оператора, створені умови для організації нової моделі трафіку в інтересах IP / MPLS-мережі, збільшена пропускна здатність магістральних каналів на внутрішніх і зовнішніх напрямах (міжнародні переходи з Польщею, Угорщиною та Словаччиною).● завершено третій етап великого проекту з модернізації мережної інфраструктури ЦОДів, здійснено модернізацію інфраструктури на основі технології DWDM між центрами обробки даних у Києві, Дніпропетровську, Львові, Одесі та Харкові.● завершено проект з впровадження комплексного багаторівневого захисту корпоративної мережевої інфраструктури.
Успішно реалізовано проект з модернізації системи управління DWDM-мережі для оператора зв'язку «МТС Україна». Компанія Priocom розпочала проект з побудови регіональних і міських DWDM-мереж для компанії «Київстар». Даний проект дозволить значно розширити географію надання послуги широкосмугового доступу до мережі Інтернет («Домашній Інтернет»).
Старт проекту з організації оптичних каналів для забезпечення трансляції під час проведення футбольного чемпіонату Євро-2012 в Києві.
У сфері інформаційних технологій компанією Priocom проведено розвиток OSS-системи управління IP-послугами (Універсальна система обліку та управління IP-послугами) для компанії Укртелеком, включаючи модернізацію обробки заявок на послуги, розширення модуля Resource Inventory, активацію нових послуг. Впроваджено систему моніторингу нової ділянки мережі компанії, проведена модернізація та розширення системи CRM.
Компанія Priocom виводить на ринок два програмних продукта для телекомунікаційних операторів. ServiceActivation забезпечує активацію послуг на мережі, ServiceExecution - аутентифікацію, авторизацію та облік послуг за протоколами Radius / DHCP. 
У листопаді 2011 року Priocom успішно проходить ресертифікацію системименеджменту якості на відповідність міжнародному стандарту ISO 9001:2008 в області системної інтеграції та надання професійних послуг для операторів зв'язку.
Компанія Priocom підтверджує статус срібного партнера компанії Cisco Systems, елітного партнера Juniper в Україні, золотого партнера компанії Oracle.
Priocom оголошує про початок співпраці зі світовим виробником телекомунікаційного обладнання і постачальником мережевих рішень – Корпорацією ZTE.
2010 рікЗа версією журналу PCWeek/UE компанія Priocom була визнана кращим системним інтегратором у галузі телекомунікації.
Навесні 2010 року компанія Priocom оголосила про завершення третього етапу побудови IP/MPLS мережі (Multi-Protocol Label Switching) для компанії Київстар. Результатом третього етапу розвитку стало розширення географії існуючої IP/MPLS мережі оператора, що дозволяє збільшити пропускну спроможність каналів зв'язку у п'яти регіонах, а також удосконалити функціональні можливості мережі.
У червні 2010 року Priocom завершує проект з розширення та модернізації магістральної транспортної DWDM мережі МТС-Україна в декількох великих містах України, включаючи Київ, Житомир, Одесу, Львів та Івано-Франківськ.
Від початку року ведеться розробка нової лінійки продуктів для автоматизації операційних бізнес-процесів оператора зв'язку - StandArt. Продукти StandART: відповідають концепції NGOSS (New Generation Operation System and Software) та моделями eTOM, SID, TAM.
Priocom продовжує розвивати та впроваджувати технології передачі даних SDH та DWDM із застосуванням ROADM при роботі з найбільшими телекомунікаційними операторами країни.
Успішно реалізовано проект з розвитку транспортної SDH мережі компанії Київстар, як результат: збільшення абонентської бази оператора, розширено спектр послуг, телекомунікаційних сервісів та їх якості.
Компанія Priocom вдало проходить ресертифікацію в якості срібного партнера компанії Cisco Systems.
2009 рікРезультатом професійної діяльності Priocom стає впевнена позиція компанії в трійці лідерів системних інтеграторів України. 
Діяльність Компанії Priocom вносить колосальний внесок в розвиток та роботу всіх найбільших телекомунікаційних операторів України.
В Київстарі продовжуються роботи з розвитку та вдосконалення транспортної SDH-мережі, магістральної MPLS-мережі передачі даних; для МТС-Україна та Beeline розвиваються транспортні мережі на основі технологій DWDM та SDH.
Для компанії Фарлеп здійснено поставку обладнання програмного комутатора 4-5 класу та надаються послуги сервісної підтримки при експлуатації IP мережі.
Розроблено робочі проекти для розвитку UMTS мережі національного оператора для ВАТ "Ромсат Коммунікейшинз Інтегрейтед".
2008 рікPriocom сертифікується на відповідність системі якості ІSO 9001:2000 в області системної інтеграції і надання професійних послуг для операторів зв'язку.
Проект Priocom з побудови MPLS-мережі і міграції MPLS-ядра для Київстар визнається кращим ІТ- проектом у своїй категорії на CіscoЕxpo-2008.
Завдяки відмінній роботі команди, Priocom отримує звання:● кращий партнер ECІ Telecom по регіону країн колишнього Радянського Союзу;● елітний партнер компанії Juniper Networks;● партнер року Cіsco Systems по регіону Росія і країни СНД;● золотий партнер Microsoft.
Priocom накопичує досвід побудови операторських мереж, розробляє методологію підтримки мереж і створює набір продуктів сервісної підтримки. Триває взаємовигідне співробітництво Priocom і провідних операторів зв'язку. Розширюються і модернізуються мережі МТС-Україна і Beelіne.
Створюється і розвивається дослідницький напрямок, метою якого є збір і аналіз нових ідей і продуктів на телекомунікаційному ринку, а також вибір оптимального продукту і технічної концепції для операторів зв'язку. Технічною базою служить власна лабораторія операторських рішень.
2007 рікВперше Priocom виступає в ролі генерального підрядника, відповідаючи перед оператором Beelіne за створення мережі "під ключ". Впроваджено в експлуатацію мультисервісна мережа Beelіne довжиною 11 тисяч кілометрів, та яка нараховує 129 площадок, на базі устаткування Huaweі Technologіes. Командою «Priocom» виконується весь перелік робіт: проектування мережі, поставка і монтаж волокон, монтаж і настройка SDH і DWDM-устаткування, розгортання системи управління.Співробітниками компанії розробляється робоча документація з будівництва мобільної мережі третього покоління (3G) стандарту Unіversal Mobіle Telecommunіcatіons System (UMTS).Компанія Priocom продовжує співробітництво з Київстар і МТС-Україна з удосконалення і розширення мережі, у партнерстві зі світовими постачальниками устаткування Cіsco Systems і ECІ Telecom.На основі напрямку розробки програмного забезпечення створюється компанія Pyxus-2006 - професійний розробник прикладного програмного забезпечення для телекомунікаційних операторів і фінансових установ з лінійкою артових програмних продуктів – StandART, що стало можливим завдяки структурним змінам в компанії.
2005 - 2006 рокиPriocom завойовує звання кращого Срібного партнера Cіsco Systems по регіону EMEA.Реалізовано проект для Київстар, на основі устаткування ECІ Telecom, удосконалюється і розширюється цифрова транспортна мережа оператора. Командою Priocom виконуються роботи з проектування мережі, налаштування всіх мережних елементів і її стикування з існуючою SDH-мережею, а також роботи з проектування та розгортання послуг на MPLS-мережі.Проект Priocom для компанії Укомлайн визнано кращим проектом в оптичних магістральних мережах на конференції CіscoЕxpo-2006. Будується "під ключ" магістральна DWDM-мережа на ділянці Київ-Львів.Команда Priocom бере участь у декількох глобальних проектах для найбільшого оператора зв'язку країни. Один із них - проект розвитку мережного комплексу по наданню ІР-послуг і комутованого доступу до мережі Інтернет. Як результат, жителям України стає доступною послуга "Безпарольний доступ" до мережі Інтернет. Другий проект, в якому Priocom виступає партнером, - створення MPLS-мережі.Priocom одержує право протягом року здійснювати поставки ІР-устаткування для компаній Golden Telecom, Утел і Ощадбанк, 27 Державних обласних податкових адміністрацій України (ДПАУ), У результаті виграних тендерів.
2004 рікPriocom і ECI Telecom починають спільний проект з побудови цифрової транспортної мережі для мобільного оператора Київстар. У співробітництві з Alcatel будується та вводиться в експлуатацію цифрова транспортна мережа для UMC ( МТС-Україна) на ділянці "Головне кільце".На базі устаткування Cіsco Systems впроваджується система відомчої ІР-телефонії та аудіоконференцій для Ощадбанку. Будується універсальна конвергентна мережа передачі голосу, даних і відео для Представництва Внешторгбанка в Україні; у Райффайзенбанку створюється центр обробки викликів (Call-Сenter), ядром якого став програмний комплекс Cіsco Іntellіgent Contact Manager (ІCM).Уперше в Україні фахівці Priocom разом із Hewlett Packard Consultіng успішно впроваджують в Укрексімбанку систему електронного банкінга - StandART:E-Banking.
2003 рікУ рекордний термін створюється та вводиться в експлуатацію мультисервісна мережа на основі технології MPLS для компанії Утел. Вводяться в експлуатацію два програмні телефонні комутатори рівня міжнародної станції Cіsco PGW2200 для компаній Утел і Golden Telecom.
Priocom стає Срібним партнером Cіsco Systems.Один із стратегічних напрямків Priocom - розробка і впровадження програмного забезпечення. В Укрсоцбанку будується система обслуговування бізнес-процесів кредитування, призначена для обслуговування малих і середніх кредитів у режимі реального часу - StandART:Credit.
2001 - 2002 рокиPriocom – успішно реалізує масштабні, складні проекти для провідних телекомунікаційних операторів України та найбільших банків, таких як Укрексімбанк, Райффайзенбанк, ПроКредит Банк, банк Мрія, а також для промислового підприємства: Coca-Сola.
2000 рікPriocom будує накладені мережі і цифрові канали зв'язку, а також надає послуги доступу до Інтернету по виділених лініях для корпоративних клієнтів. Для фінансових установ - забезпечує доступ до фінансових служб і банкоматів.
21 грудня 1999 рокуЗасновано Корпорацію PrіoСom Corp. у Сполучених Штатах Америки. Компанія створюється як міжнародний оператор послуг зв'язку, що базуються на нових технологіях, зокрема на технологіях пакетної комутації. В Україні інтереси Корпорації представляє підприємство з іноземними інвестиціями ПрАТ "Пріоком" (PrіoСom).

Наші партнери

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration